Kağıt maliyetlerini düşünmesek keşke… / BAŞYAZI-88

Türk Hava Kuvvetleri bünyesinde bulunan ulusal akrotim ekibi “Türk Yıldızları” 24 farklı ülkede 150 gösteri gerçekleştirmiş. Pek çok Konyalı bilmese de Türk Yıldızları’nın karargahı Konya’da, 3. Ana Jet Üssü’nde…

Türk Yıldızları’nın 30 yıllık bir tarihi var. Ayyıldızlı bayrağımızı 30 yıldız gökyüzünde dalgalandırıyorlar. Yazı İşleri Müdürümüz İbrahim Büyükeken konu ile ilgili güzel bir dosya hazırladı.

Elinizdeki bu sayı baskıya gittiğinde biz ilk oruçlarımızı tutuyor, Ramazan ayının manevi lezzetini tatmaya çalışıyorduk. Ekip arkadaşlarımız da Ramazan ayı ile ilgili çeşitli dosyalar hazırladılar.

Dergimizin fedakar destekçileri Ahmet Kuş ve Kasım Kocabaş’ın yazı / araştırmaları okunmaya değer. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Dağıtım ile ilgili geçtiğimiz sayılarda sıkıntı olduğunu söylemiştim. Geçtiğimiz sayıda bu sorunu PTT ile dağıtıma geçerek aştığımızı düşünüyorum. Sizlerden de, yılda 6 sayı olarak çıkan Merhaba Şehir’e abone olarak destek vermenizi istiyoruz.

Yüksek kağıt maliyetlerini düşündüğümüz değil, daha fazla içerik heyecanını yaşayacağımız günler temennisi ile Allah’a emanet olun…

HÂLİD ŞEN

Merhaba Gazetesi İmtiyaz Sahibi / Merhaba Şehir Dergisi Genel Yayın Yönetmeni

Kağıt maliyetlerini düşünmesek keşke… / BAŞYAZI-88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön